Yol Yardımı/Çekici Hakkında Şikayet

Yol Yardımı/Çekici Hakkında Şikayet

Bilgi verirmisiniz?, Coşkun Sigorta, Malatya Sigorta Acenteleri, Malatya Sigorta Acentesi, Mümkün mü?, Sigorta Teklifi Al, Sigortacılık Hakkında Bilgi, Sigortacılık hakkında Sıkça Sorulan Sorular, Sıkça Sorulan Sorular,

SORU:
Malatya’dan Ankara’ya giderken aracım Kayseri’yi geçtikten sonra arıza yaptı. Kasko kapsamında Ray Sigorta’yı arayıp yol yardımı talep ettim. Araç Ankara’ya çekilirse 7000 TL, Kayseri’ye çekilirse 2000 TL çekici ücret farkı talep edildi. Söylenen ücreti kabul edip Kayseri’ye karar verdim. Oradaki yetkili servisin iş yoğunluğu nedeniyle aynı mesafeye sahip özel servise geçtik. Ancak mesafe bile aynı iken ve aynı yerleşim bölgesinde olduğu halde ek olarak benden 600 TL daha fiyat çıkardılar. Yolda Kalmış olmamı fırsat bilip Beni aldatan Çekici Firmasından ve Ray Sigorta ve anlaşmalı oldukları Kayseri’deki çekici firmalardan şikayetçiyim.  Ne önerirsiniz teşekkür ederim.

CEVAP:
Regaip Bey öncellikle geçmiş olsun. Maalesef ki buna benzer durumları bizlerde yaşadık. Saatlerce çekici gelmedi v.b. durumlarda burada poliçe yapılırken acentenizden yol yardımda yani çekici hizmetinde en üst limiti talep etmeniz sizin menfaatinize olacaktır. Buda poliçede fazla bir rakama tekabül etmediği gibi sonrasında sizi büyük bir sıkıntıdan kurtaracaktır.

Bazı araçların yetkili servisleri tüm illerde olmadığı ve iş yoğunluğu gibi sebeplerden dolayı çekici ile aracı başka bir servise naklide hayli yüksek olup bundan dolayı poliçedeki teminatların da en üst seviyeden satın almanız gerekmektedir.

Bilgi verirmisiniz?, Coşkun Sigorta, Malatya Sigorta Acenteleri, Malatya Sigorta Acentesi, Mümkün mü?, Sigorta Teklifi Al, Sigortacılık Hakkında Bilgi, Sigortacılık hakkında Sıkça Sorulan Sorular, Sıkça Sorulan Sorular,
Bilgi verirmisiniz?, Coşkun Sigorta, Malatya Sigorta Acenteleri, Malatya Sigorta Acentesi, Mümkün mü?, Sigorta Teklifi Al, Sigortacılık Hakkında Bilgi, Sigortacılık hakkında Sıkça Sorulan Sorular, Sıkça Sorulan Sorular,

Yolculuklar, beklenmedik durumlarla her zaman karşılaşabileceğimiz anları içerir. Bu anlarda yol yardımı ve çekici hizmeti, hayat kurtarıcı bir destek sağlar. Bu hizmetler, aracınızın aniden bozulduğu veya kaza yaptığınız anlarda size yardımcı olur ve sizi güvende tutar.

Yol yardımı, genellikle aracınızın ani bir arıza nedeniyle yolda kalması durumunda devreye girer. Bu hizmet sayesinde, lastik patlaması, akü bitmesi gibi durumlarla karşılaştığınızda, uzman ekipler en kısa sürede gelir ve sorunu çözer. Bu sayede yolculuğunuzu güvenli bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Çekici hizmeti ise daha ciddi durumlar için devreye girer. Kaza sonucu aracınız kullanılamaz hale geldiyse veya motor arızası gibi büyük sorunlar yaşandıysa, çekici ekipleri aracınızı güvenli bir yere taşırlar. Böylece hem sizin güvenliğiniz sağlanır hem de aracınızın daha fazla zarar görmesi önlenir.

Yol yardımı ve çekici hizmeti, günün her saati hizmet veren acil destek hatları ile iletişime geçerek alınabilir. Bu hizmetler, sadece arıza veya kaza anlarında değil, lastik değişimi gibi basit ihtiyaçlarınız için de kullanılabilir.

Unutmayın, yolda her an her şey olabilir. Yol yardımı ve çekici hizmeti, sizi bu beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı kılar. Bu hizmetleri sigorta poliçenizin bir parçası olarak da alabilirsiniz. Böylece hem aracınız hem de siz her zaman güvende olabilirsiniz.

Araç kaskosu, araç sahipleri için önemli bir sigorta türüdür. Bu poliçe, araç sahiplerinin arabalarını, kaza, hırsızlık, yangın gibi olaylar sonucu oluşabilecek zararları karşılamak için kapsar. Ayrıca, bu poliçe, sürücünün kendisi veya başka bir kişiye oluşabilecek zararları da kapsar. Araç kaskosu poliçelerinin genellikle üç farklı türü vardır: Temel, orta ve tam kapsamlı. Temel kapsamlı poliçeler, sadece zorunlu olan zararları kapsar. Orta kapsamlı poliçeler ise, temel kapsamlı poliçelerin yanı sıra, ekstra zararları da kapsar. Tam kapsamlı poliçeler ise, hem temel hem de orta kapsamlı poliçelerin yanı sıra, daha fazla zararları da kapsar. Araç kaskosu poliçelerinin fiyatları, araç sahibinin profiline, aracın marka ve modeline, ne kadar süre boyunca sigorta yapılacağına göre değişebilir. Bu poliçe, araç sahiplerinin araba zararlarının önemli bir bölümünü karşılamak için önemli bir güvence sağlar. Bu nedenle, araç sahipleri için önemli bir sigorta türüdür ve araç sahiplerinin arabalarını koruma altına almak için düşünmeleri gereken bir seçenektir.
Araç Kaskosu, Coşkun Sigorta, DASK Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, İş Yeri Sigortası, Kasko, Konut Sigortası, Malatya Araç Kaskosu, Malatya Coşkun Sigorta, Malatya DASK Sigortası, Malatya İş Yeri Sigortası, Malatya Kasko, Malatya Konut Sigortası, Malatya Sağlık Sigortası, Malatya Sigorta Acenteleri, Malatya Sigorta Acentesi, Malatya Trafik Sigortası, Malatya Zorunlu Deprem Sigortası, Sağlık Sigortası, Sigorta, Sigorta Acenteleri, Sigortacılık, Sigortacılık İşlemleri, Trafik Sigortası, Uygun Kasko Fiyatları, Yapay Zeka, Zorunlu Deprem Sigortası

Yolculuklar sırasında araç problemleri kaçınılmaz olabilir. Yol yardımı ve çekici hizmeti, böylesi durumlarda hızlı ve etkili çözümler sunar. Aracınızın aniden bozulması veya kaza durumlarında profesyonel ekipler, size en yakın noktada destek sağlar. Bu hizmetler sayesinde güvende kalarak yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Acil destek hattıyla ulaşılabilir olmaları ve çeşitli hizmetleri içermeleri, araç sahipleri için büyük bir rahatlık kaynağıdır. Özellikle uzun yolculuklarda veya gece saatlerinde yaşanabilecek sıkıntılarda yol yardımı ve çekici hizmeti, sizi her türlü olumsuz durumdan korur.

Yol Yardımı/Çekici Hakkında Şikayet

Malatya Yol Yardımı

Malatya Çekici Yardımı

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Hızlı Fiyat Teklifi Al