Geçmiş Olsun Türkiyem

Geçmiş Olsun Türkiyem

Saygıdeğer müşterilerimiz, Deprem gibi doğal afetlerin, hayatımızda olumsuz etkilere neden olduğunu ve zorlu bir süreçten geçtiğinizi biliyoruz. Bu nedenle, sizlere en içten geçmiş olsun dileklerimizi iletmek istiyoruz. Coşkun Sigorta olarak, her zaman müşterilerimizin yanında olduğunu ve onların güvenliğini her şeyin üzerinde tuttuğunu bilmenizi istiyoruz. Deprem gibi doğal afetlerde, sigortacılık kurumu olarak elimizden gelen her türlü desteği sağlamak için hazırız. Siz müşterilerimizin güvende olması bizim için son derece önemlidir. Bu nedenle, deprem sonrasında zarar gören müşterilerimize yardımcı olmak için öncelikli çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Bizler, size ve tüm depremzedelere destek olmak için elimizden geleni yapacağız. Sizlerin güvende kalması, hayatınıza normal şekilde devam etmeniz bizim için önemlidir. Tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, her türlü desteği sağlamak için hazır olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Saygılarımızla, Coşkun Sigorta

Saygıdeğer müşterilerimiz,

6 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşen asrın felaketi maraş depremi ve benzeri gibi doğal afetlerin, hayatımızda olumsuz etkilere neden olduğunu ve zorlu bir süreçten geçtiğinizi biliyoruz. Bu nedenle, sizlere en içten geçmiş olsun dileklerimizi iletmek istiyoruz.

Coşkun Sigorta olarak, her zaman malatyalı hemşerilerimizin yanında olduğunu ve onların güvenliğini her şeyin üzerinde tuttuğunu bilmenizi istiyoruz. Deprem gibi doğal afetlerde, sigortacılık kurumu olarak elimizden gelen her türlü desteği sağlamak için hazırız.

Siz müşterilerimizin güvende olması bizim için son derece önemlidir. Bu nedenle, deprem sonrasında zarar gören müşterilerimize yardımcı olmak için öncelikli çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Bizler, size ve tüm depremzedelere destek olmak için elimizden geleni yapacağız. Sizlerin güvende kalması, hayatınıza normal şekilde devam etmeniz bizim için önemlidir.

Tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, her türlü desteği sağlamak için hazır olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Saygılarımızla,

Coşkun Sigorta

Tags: , , , , , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Hızlı Fiyat Teklifi Al