Malatya Coşkun Sigorta

Malatya Coşkun Sigorta

Coşkun Sigorta, Malatya merkezli bir sigorta şirketidir ve müşterilerine birçok sigorta türü sunmaktadır. Konut, sağlık, araç, işyeri, seyahat ve zorunlu deprem sigortaları gibi birçok sigorta türü sunan Coşkun Sigorta, müşterilerine en uygun fiyat teklifleri sunar. Ekibinin uzman ve profesyonel müşteri hizmetleri, sigorta sürecinin kolay ve stressiz olmasını sağlar. Coşkun Sigorta, müşterilerinin güvenliğini ve memnuniyetini öncelikli olarak gören bir şirket olarak, kaliteli hizmet sunmak için çalışır. Hemen bugün Coşkun Sigorta'yı tercih edin ve sigortalı hayatın keyfini çıkarın!

Araç sigortası veya kasko olarak da bilinen kasko sigortası, bir kaza veya hırsızlık durumunda sürücüleri ve araç sahiplerini maddi kayıplara karşı koruyan bir sigorta poliçesi türüdür. Araçta meydana gelen hasarlar ile sigortalı aracın neden olduğu yaralanma veya mal hasarı gibi üçüncü şahısların sorumluluklarını teminat altına alır.

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli motor sigortası poliçeleri mevcuttur:

Üçüncü şahıs sorumluluk sigortası: Bu, çoğu ülkede gerekli olan minimum motor sigortası türüdür. Sigortalı aracın karıştığı bir kazada diğer kişilerin (yayalar dahil) maruz kaldığı zararları veya yaralanmaları teminat altına alır.

Kapsamlı Kasko: Bu poliçe türü, sigortalı araçta meydana gelen hasarları ve üçüncü şahıs sorumluluklarını teminat altına alır. Ayrıca doğal afetler, hırsızlık ve vandalizm gibi ek riskleri de kapsar.

Çarpışma Sigortası: Bu poliçe türü, sigortalı aracın başka bir araç veya nesne ile çarpışması sonucu uğrayacağı zararları kapsar.

Kişisel Yaralanmaya Karşı Koruma (PIP) Sigortası: Bu poliçe türü, kusurlu kim olursa olsun, bir kaza durumunda sigortalı ve yolcuların sağlık giderlerini ve kayıp maaşlarını kapsar.

Sigorta, poliçe sahibi ile sigorta şirketi arasında, sigortacının teminatlı bir hasar durumunda poliçe sahibine belirli bir tutarı ödemeyi kabul ettiği bir sözleşmedir. Buna karşılık, poliçe sahibi sigortacıya genellikle aylık, üç aylık veya yıllık olarak yapılan periyodik bir ödeme olan bir prim öder. Prim, teminat türü, aracın türü, sigortalının yaşı ve ehliyeti, aracın öncelikli olarak kullanıldığı yer gibi çeşitli faktörlere bağlıdır.

İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılayan en iyi poliçeyi bulmak için alışveriş yapmak ve farklı sigorta şirketlerinden teklifleri karşılaştırmak önemlidir. Değişen ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ettiğinden emin olmak için politikanızı periyodik olarak gözden geçirmek ve güncellemek de iyi bir fikirdir.

Tags: , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Hızlı Fiyat Teklifi Al